Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsével kapcsolatban...

Kontaktlencsével kapcsolatban s e g í t e n é t e k?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég kontaktlencsére váltottam és olyan kérdésem lenne, h a tartót milyen időközönként cserélitek és ha cserélitek akkor dobjátok is ki vagy felhasználjátok még?

Valamint árt-e a lencsének ha táskában hordom, persze tokban folyadékkal?

Honnan rendelitek a lencséiteket? nekem biofinity van.



#kontaktlencse #tok #Biofinity #kontaktlencse tartó
2018. febr. 13. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Páromnak van kontaktlencséje, és cserélgetni szokta a tartót, szerintem havonta. A használtakat kidobja, eddig egy tartója volt, amit megtartottam magamnak, gyógyszer adagolónak. :)

Vision Express-ben veszi évek óta. Táskában nem nagyon szokta hordani, mert ha megyünk valahová, akkor mindenképp bent van a lencse, nem szeret szemüvegben lenni, csak otthon.

2018. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A folyadékom kb 3 havonta szokott elfogyni, ahhoz jár új tok is, így ilyen gyakran szoktam cserélni, ki is dobom ekkor. De ha koszos, poros, szöszös, akkor nyilván cserélem bármikor.

Nem fog neki ártani, ha a táskádban van. De akkor ne felejtsd el a folyadékot is vinni magaddal, mivel csak úgy tudod berakni, ha előtte folyadékban átmosod és ki is úgy érdemes venni. Persze kellőképp tiszta kezekkel.

Ofotértből szoktam venni már hosszú évek óta.

2018. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!