Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan tisztítjátok a szemüveg...

The Best Nr.1 kérdése:

Hogyan tisztítjátok a szemüvegeteket?

Figyelt kérdés
Kb. 4 napja van szemüvegem. Egyáltalán nem tudom hogy hogyan kellene megfelelően tisztítani, interneten sok az ellentmondás, nem találtam egy biztos forrást, ezért úgy döntöttem hogy megkérdezem itt. Kaptam vele törlőt vásárláskor, azzal szoktam törölni, de tökéletes kristálytisztára sosem sikerül, főleg a lencse szélén a kereteknél marad foltos és homályos. Lehet hogy túl reagálom és csak a szemem nem szokta még igazán és "odaképzelem" csak hogy nem tiszta?

2021. ápr. 5. 10:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kaptam hozzá 2 db mikroszálas törlőkendőt. Néhány hetente kimosom kézzel ezeket a kendőket csapban és ennyi.
2021. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%

En vettem szemuvegtisztitot mi olyan mint egy nedves papir. Nekem bevalt, nem csikos a szemuveg utana es az optikaban kerdeztem oket errol, azt mondta hogy ha a doboz szerint szemuvegre van akkor jo.


Ezen kivul langyos viz es mosogatoszer ami hatasos, a vizet pedig papirtorlovel felitatom. Fontos hogy ne dorzsold a lencsen.


Legutobb kaptam a torlokendo melle folyadekot is amit ra kell fujni, majd megtorlom a kendovel.

Ha csak a kendovel torlod akkor maszatos lesz.

2021. ápr. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Itt sokan írják ezeket a Lidl-ös kendőket, de én óva intenék mindenkit ezek használatától. Nekem leszedte az összes felületkezelést a lencséről az alkoholtartalom miatt.
2021. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!