Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tényleg pénzbe kerül a próba...

Tényleg pénzbe kerül a próba kontaklencse?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy voltam az ofotértbe ma szemvizsgálaton és kontaklencsét akarok és amikor megbeszéltük hogy jó akkor rendelnek próba lencsét akkor ez így azt hittem ingyen van mert ezt olvastam. Aztán itthon néztem a blokkot és felvolt írva ugye 2db próba kontaklencse 2000 , 2000ft-ért most akkor ezt is ki kell majd fizetnem és ha nem jó elsőre ez a próba lencse akkor megint rendelnek ugyan ennyi pénzért mert az úgy elég necces nekem. Hogy működik ez az ofotértben?

2021. ápr. 9. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi sincs ingyen, így igen pénzbe van az új anyag is.
2021. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy azóta megoldódott-e, de nekem nem kellett fizetni. 7000 forint lett volna a vizsgálat és 5500 a próbalencse. Nekem a számlán 0 forint van, mert majd megjön a próba és rendelek utána lencsét is, illetve még ma a keretet is kiválasztottam... Aztán, hogy nekem csak az ismertség miatt volt-e így, nem tudom, de az oldalukon leírtak alapján ez így logikus.
2021. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!