Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az Ofotértben hogy működik a...

Az Ofotértben hogy működik a kontaklencse előfizetés?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ez hogy van mert ismerősöm azt mondta hogy amikor elfogyott a lencséje bemegy előre kifizeti és legközelebb meg bemegy érte. Én viszont azt olvastam az Ofotért oldalán hogy minden honapba ha nem is veszel lencsét akkor is levonnak a bankártyádról egy fix összeget. Melyik az igaz? Csak mert ha véletlenül feliratkozok akkor nekem nem tudnak levonni semmit a kártyámról mert konkrétan semmi nincs rajta.

2021. ápr. 16. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, de szerintem ha havonta vonják le a lencse árát, akkor az ismerősödnek napi lencséje lehet, ami egy hónapig tart ki. Egyébként nem javaslom az Ofotértet, mert független optikai webshopnál is elő lehet fizetni ilyen szolgáltatásra és sokkal olcsóbban adják a lencséket, mint az Ofotért. Vagy ha nem is előfizetni, de rányomni az újrarendelés gombra x havonta nem nagy kunszt.
2021. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!