Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most miért reklámozzák a...

Most miért reklámozzák a lézeres szemműtétet? Ezek szerint a koronavírus alatt is lehet végeztetni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Lehet. Miért reklámozzák? Hogy többen menjenek és a cégnek több bevéltele legyen. Általában ezért reklámoz minden cég.
2021. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Basszus, én egy évvel ezelőtt gondoltam ki, hogy megcsináltatom, csak bejött ez a vírushelyzet.


Azt hittem, nem műtenek több, mint egy éve!


(a kórházak zsúfoltságáról annyi hír van, hogy azt hittem, ott sem engednek be senkit!!)

2021. ápr. 21. 22:13
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Ezeket általában magán klinikán csinálják. Ott meg a pénz beszél. Egy szemlézeres klinikát nem fogják bevonni koronás elfekvőnek.


Simán csináltathatod, csak azért nézz utána, ne csak a reklám alapján menj.

2021. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem sima kórházak reklámoznak hanem magánkórházak, klinikák.(legalábbis én csak magánhirdetéseket láttam)
2021. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

egyrészt ahogy már írták magán klinikák végzik


és ezeken a helyeken ténylegesen időpontokban gondolkodnak, így azért nem túl kockázatos a vírus.

2021. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy a kórházak csinálnák, csak én abból indultam ki, hogy ha már a kórházak, mint eü intézmények bekrakkoltak a vírus miatt, meg a háziorvos sem fogad senkit egy év óta, hanem mindenkit telefonon hajt el az anyjába, akkor biztosan a lézeres szemműtétek is szünetelnek és be vannak zárva két lakattal!
2021. ápr. 21. 22:19
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát a magánklinikák abból élnek ha van kin ,, dolgozni", tavaly tavasszal volt másfél hónap zárás,de azóta rendesen csinálják a dolgukat.Annyi hogy sok helyre most könnyebb időpontot kapni.Legalábbis én ezt tapasztaltam.
2021. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nincsenek, mert két teljesen más rendszerről van szó. Az egyik az az állami rendszer. Idetartoznak a kórházak, a házidoktorok és az egyéb TB-re rendelő szervek (SZTK stb).


A lézeres klinikák magán helyek. Valóban, a korona alatt volt olyan, hogy nem rendelhettek, de ugyanúgy mint a magán fogorvosok pl, egy ponton kinyithattak.

2021. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt van egy elég korrekt összehasonlítás, hogy ne csak a reklám alapján válassz. [link]
2021. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!