Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A bal szemem 2 hete fel van...

A bal szemem 2 hete fel van kissé puffadva, és lett rajta egy ránc ami eddig nem volt ott. Nem múlik el. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Szóval néha ha rosszul alszom, vagy esetleg sírok elalvás előtt akkor másnapra pufi szemekkel ébredek, ami általában 1-2 óra alatt elmúlik, de volt hogy 2 nap kellett hozzá. Most kb 2 hete is úgy ébredtem, hogy csak az egyik be van dagadva. Nos ez azóta sem múlt el, és nagyon zavaró mert nagyon asszimetrikus a szemem így és amúgy is önképzavarom van szóval eg nem segít a helyzeten. Valaki tudja hogy mi lehet ez és mivel tudom eltüntetni? Nem fáj meg nem viszket, csak be van dagadva.

2021. máj. 1. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Covid?
2021. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy?
2021. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egészen sok oka lehet, talán semmiség, talán súlyos betegség jele...

Ilyesmit nem a gyakorin kellene megkérdezned, ezzel el kéne menned orvoshoz, mindenképpen. Lehet akár fertőzés is, vagy olyan gyulladás, ami gyógyszer nélkül nem múlik el.

2021. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huh hat oszinten nem gondoltam bele hogy komolyabb oka lehetne mint valami nyirok/folyadek felhalmozodas... eleg ijesztoen hangzik. Szemeszeten tudnak segiteni vagy kezdjek mashol?
2021. máj. 1. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!