Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valaki tud Budapesten egy jó...

Valaki tud Budapesten egy jó szemorvost? Akár privátban is...

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy látászavarom, de eddig akárhány orvosnál voltam, mindegyik vagy továbbküldött (pl. ideggyógyászatra vagy vérkeringés vizsgálatra, de az ilyen vizsgálatok mind negatívak). Gyakorlatilag a szokásos rutin vizsgálatokat végzik el, éleslátás vizsgálatot és hasonlókat, amik alapján kijelentik, hogy semmi baja a szememnek. A látászavarommal láthatólag nem akarnak törődni, mintha a terhükre lenne, ha a rutinvizsgálaton túl valami mással kéne foglalkozniuk. Én legalábbis a sokadik ilyen eset után már ezt érzem, nem látom a gyógyítás szándékát, a problémakeresési hozzáállást, csak a türelmetlenséget és a lepasszolást. Őszintén szólva, nagyon kétségbe vagyok esve, úgy érzem, egyedül vagyok a problémámmal. Ezért kérdezem, hogy ha valaki esetleg ismerne egy türelmes, jó orvost, aki meghallgat, és úgy áll hozzá, hogy keressük meg, mi a baj - akkor legyen szíves elárulni nekem.


Jó lenne, ha privátban írnátok, mert aggályosnak tartom a neveket kiírni egy ilyen anonim oldalon is. Köszönöm a segítséget!



2021. máj. 3. 09:22
 1/1 anonim válasza:
Stelliné Ovajka Zsuzsanna vagyok. Tudok egy pesti szemorvost. Messengerben kereshet.
2021. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!