Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kislányom most kezdte az...

Kislányom most kezdte az iskolát és panaszkodik rá, hogy homályosan látja a betűket. Hova vigyem szemorvoshoz? Az ilyen ofotért/vison expressz foglalkozik gyerekekkel is pl? Budapesten ha tudnátok javasolni helyet, akkor megköszöném.

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

ha elviszed egy optikába, akkor ott általában van ingyenes látásvizsgálat is.


azonban esélyes, hogy mindenképpen szemüveget javasolnak majd - ebből élnek.


én legalábbis felnőttként így jártam, és később egy szemorvos mondta, hogy halogassam addig a szemüveget, amíg tudom.


bár, ha tényleg rosszul lát a kislányod, akkor lehet, h mindenképpen kell a szemüveg neki...

2016. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre nem optikába kéne menni, hanem a szemészetre, mert léteznek ám szembetegségek is, úgyhogy jó lenne, ha egy orvos vizsgálná meg. Az más, hogy amikor az ember pontosan tudja magáról, hogy mondjuk rövidlátó és évek óta szemüveget visel, akkor bemegy egy optikába és csináltat egy új szemüveget.
2016. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Szemészetre vidd, én megjártam egy optikussal, nem jó lett a szemüveg, cilinderes kellett volna.
2016. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyereket gyerekszemészeten vizsgálnak. Nem vizsgálHAT optometrista gyereket.
2016. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Komolyan? Ezt nem is tudtam. Érdekes. Na, még egy érv a szemészet mellett :)
2016. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csávás optika. nekem olcsóbb volt mint ofotért meg ilyen helyek. ha veszel valami inygyenes a szemvizsgálat. sztk-ba talán. bár nekem ott még mindig majdnem 1-gyel erősebbet írtak fel mint kellett volna.
2016. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!