Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tapasztalta - e már valaki,...

Tapasztalta - e már valaki, hogy idős korára (70-75 fölött) megjavult a pluszos látása?

Figyelt kérdés
Kb 30 évig hordtam szemüveget +3,5/ +0,5 multifokálist az utóbbi 8-10 évben..Néhány hónapja észrevettem-véletlen, mer a szemüveget állandóan hordtam, hogy jelentős mértékben , szinte teljesen meg megjavult a látásom és szemüveg nélkül jobban látok , mint vele.Az optikus ismerősöm azt mondja ez hülyeség, ilyen nincs.Viszont én valóban szinte tökéletesen látok, már ugy 4-5 hónapja.Megjegyzem 77 éves múltam.

2021. máj. 27. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Laborlelet, vércukorérték milyen?
2021. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez termeszetes
2021. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már miért lenne természetes? Tán még vissza is fiatalodik mindene?
2021. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Laborleletnek mi köze van ehhez?? Max szürkehályog
2021. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tapasztalat, Google találat. Csak kíváncsiságból beírtam.

Itt azt írják, szürkehályog okozhat ilyet:

[link]

2021. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mint a cikkből is kiderül, se nem természetes, se nem gyakori.
2021. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Diabetes tünete. Is lehet. Miért csak kettő kérdőjelet tettél? 5 darab az kifejezőbb lett volna arra, ahogyan a szemészorvos megrökönyödik egy laikus válaszán.
2021. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Válaszom a 3/ hetes feltevésére.Az a - nem kevés tapasztalatom, hogy a zembernek 70 fölött mindene romlik és csak az erkölcse javul, de az számottevő tempóban.A szemem javulásán én vagyok legjobban meglepödve.

Nincs szürkehályog ée a vérképem is kitűnő.Repülőorvosi vizsgálaton is megfeleltem.Lehet hogy csoda történt, pedig nem találkoztam Jézussal!?

2021. máj. 30. 08:39
 9/9 anonim ***** válasza:

"a zembernek 70 fölött mindene romlik és csak az erkölcse javul" ez nagyon jó!

Kérdésre: megmattult a tokban a szemcsi és nem látni ki rajta? Én biztos elmennék szemészhez a régebbi leleteimmel együtt. Mondja ki ő, hogy csoda történt. Aztán szerződést kötni egy vitamingyártóval és azt füllenteni, hogy a vitamintól. Vannak ilyen gyógyászati műsorok (pl. több mint testőr) ott fellépni egy párszor a sztorival, onnan egyenes út vezet a dancing with the stars-ba, dől a lóvé meg a világhír:-)

2021. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!