Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet polarizált réteget...

Lehet polarizált réteget kérni egy már kész szemüvegre?

Figyelt kérdés
Már második éve szemüveges vagyok, de most alakult úgy, hogy nyáron egész sok időt kell a szabadban, tűző napon töltenem. Van egy napszemüvegem, de mivel az nem dioptriás és közellátó vagyok nem lenne hátrány egy dioptriás napszemüveg, vagy, ha lehet utólag ilyen réteget készítteni a már meglévő szemüveglencsémre annak jobban örülnék. Tudom, hogy bizonyos napszemüveg keretekbe lehet dioptriás lencséket tenni, ezt annakidején elmondták az optikában, de, ha lehet nem akarok vele ennyit bajlódni, pár napig tudnám nélkülözni a szemüvegem, ha tudnak utólag ilyen réteget tenni rá. Vagy nem lehet, és mindenképp legalább lencséket kell csináltanom? Egyébként Ofotértről lenne szó.

#szemüveg #napszemüveg #dioptriás napszemüveg #Fényre sötétedő réteg #Polarizált réteg
2021. jún. 7. 11:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kinek mi, nekem például ezek a világmárkák - Louis Vuttion, Gucci, Prada - nem jönnek be. 20.000Ft volt anno a sima napszemüvegem, de azt hittem kb. maximum ilyen árban megúszom, de akkor marad a sima szemüveg. :D
2021. jún. 9. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!