Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Begyulladt szemet hogyan...

Begyulladt szemet hogyan lehet ápolni?

Figyelt kérdés

A szemgolyóim vörösek,viszketnek és fájnak.

Biztos az allergiám következménye. 1 hete nem tudok rendesen aludni óránként fennt vagyok, de szó szerint...

A kamilla teás borogatás nem használt és a szemcsepp se nagyon. Valami ötlet?


2010. aug. 26. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:

velem is ugyan ez van,ma is alig aludtam...

tegyél a szemedre krumplit!az nagyon jó,nekem eddig bevált:)

2010. aug. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyu nem minden esetben használ a kamillás lemosás,ugyanis néha visszafele is hat vagyis csak jobban szárítja a szemet így az még jobban elkezd váladékozni,könnyezni.

Milyen szemcseppet használtál?

Nagyon jókat írok:Brulamycin,Tobredex,Ciloxan,Humapent.


Valamelyik kapható recept nélkül,valamelyiket szemorvos írja fel.


Lehet igen allergiától is,de ha sárgás váladék jön,összeragad,akkor inkább kötőhártyagyulladás.Ez pedíg fertőző!

Menj el szemészetre ha rosszabbodik.

2010. aug. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

melyik szemcseppet próbáltad?

Nekem a Garasone vált be, a Spersallerg és most az Allergodilt használom, de ez piszok drága és így is viszket kicsit a szemem, de nem annyira. És homeopátiás gyógyszerek közül elég jó rá az Allium Cepa 15CH vagy 9CH nekem legalábbis.

2010. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 JBettus válasza:
Nekem is ugyan ez a bajom...:/de nemtudom h milet..úgyvolt hogy allergia (legalábbis úgy gondoltam) de kezdek félni most hogy nem-e kötőhártyagyulladás..:/ és a kötőhártyagyulládásnak ezek a tünetei biztosan??:O
2010. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbáld ki a forró kamillatea-gőzölést úgy, hogy letakarod a fejed egy törölközővel, hogy a gőz ne bírjon gyorsan elmúlni.Nem tudom, hogy erre pont jó-e, de ilyesmire használ azt hiszem.Mindenesetre egy próbát megér...vagy kettőt...
2010. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!