Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mivel lehet előidézni a szem...

Mivel lehet előidézni a szem pirosságát?

Figyelt kérdés

Oké..kicsit konkrétabban...nézzetek hülyének,de érdekel...van valami olyan szer,amivel elő lehet idézni egy olyan állapotot,mint mikor allergiás vagyok és kívül-de leginkább belül kivörösödik a szemem,látszanak benne a hajszálerek..stb? A nemalvás nem jó,attól nem pirosodik 4 nap után sem,ha sokat dörzsölöm,attól még belül fehér marad,

de: azt nem akarom,hogy begyulladjon,szóval valami olyan dolog kellene,ami nem károsítja a szemet egy kicsit sem. Ami azt illeti,elég fontos lenne,szal ha bárki tud bármit,azt szívesen fogadom..


2010. aug. 26. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Néhány óra az uszodában, fejed a víz alatt, garantált a szempirosság. Nem károsító pirosítót azonban nem fogsz találni, mert a szemnek nem normális állapota a pirosság.
2010. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Fű XD.
2010. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kentem bele véletlen folyékony szappant... Hát manson koncerten is megirigyelték volna, mint valami démon, a fehér rész full vörös volt. :S
2010. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uszoda nemjó..attól sem lesz piros a szemem...pedig mindig nyitva van a víz alatt...a monitorhoz is hozzá van szokva...a fűre allergiás vagyok,szal előbb fulladok meg,minth piros legyen a szemem:D...a folyékonyszappan egész jó,de az max 10percig tart,utána elmúlik...nekem meg min 2 órára kellene...de eddig köszi,csak így tovább^^
2010. aug. 26. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!