Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Elcsúszik a kontaktlencse a...

Elcsúszik a kontaktlencse a szememen amikor pislogok, ezt jellemzően mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Elcsúszik a kontaktlencse a szememen amikor pislogok, mintha ráragadna a felső szemhélyamra, felcsúszik, fennakad rajta, majd szépen lassan visszakúszik a helyére. Csak az egyik szememen. Teljesen új lencsék. Nagyon picit szúr is, de épp hogy csak érzem, a másik viszont tökéletes.


Túl nagy, túl kicsi, túl görbe, túl nedves, túl száraz, vagy mi ez?



2021. júl. 8. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kifordítva tetted be?
2021. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rosszul raktad be.
2021. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddig jól illeszkedett? Mióta ilyen?
2021. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam mindkét oldalát, tehát kifordítva is és ugyan ezt csinálta hogy pislogásnál fennakadt és csúszkált. Először próbáltam, berakása óta. Koszi azért, majd még próbálom kideríteni mi lehet. Valakivel volt már ilyen?
2021. júl. 9. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Új lencse, mármint most először használod ezt a fajtát, vagy korábban is ezt használtad?

Be lett mérve a szemed?

2021. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen, de az mindkét szememmel volt, és a görbület volt a hibás. 9.0-est mértek nagyon régen (10+ éve), és akkor jó is volt. Aztán kb két éve észrevettem, hogy csúszkál a lencse. Két monitorral dolgozom, és ahogy néztem egyikről a másikra, mindig helyre kellett pislognom a lencsét. Akkor bemérettem újra, és 8.4-es a görbületem. Azóta nem csúszkál.
2021. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!