Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsések! akiknek az...

Kontaktlencsések! akiknek az (van) mik az előnyök a szemüveggel ellentétben?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Az az előnye, hogy nem kell szemüveget hordani.
2021. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miben jobb pl, mint egy szemüveg?
2021. júl. 7. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs holtter, nem latom allandoan a keretet, tv-zesnel nem all bele a fejembe, ha oldalra fordulok, netalan elalszom, nem serul. En ugy erzem elesebben is latok vele, mint eddig barmelyik szemuvegemmel.
2021. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja es nem is parasodik be, ez nagy elonye.
2021. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hordhatsz napszemüveget. Régen motoroztam, bukósisak alatt szemüveget hordani nagyon rossz.
2021. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár elvileg nem lenne szabad lencsével vízbe menni (mert nem jó, ha víz megy a szemedbe) de én mégis így szoktam, mert egyébként szemüveg nélkül nem találnék vissza a törölközőmhöz.
2021. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Na igen, elvileg meg hajmosasnal is ki kellene venni... Sose veszem ki, meg vizicsuszdazni is lehet benne, csak legyen nalad vesz esetere masik lencse. 😃 De nekem akkor sem esett ki soha.
2021. júl. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A szemüveg esőben sem szerencsés, kontaktlencsével nincs ilyen gond, hogy esőcseppek esnek rá.
2021. júl. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!