Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ma voltam optikában kontaktlen...

Ma voltam optikában kontaktlencsét próbálni, de nem sikerült beletennem egyik szemembe sem. Van, akinek kicsi mandulaszeme van, és nem sikerült beletennie?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen technikával mutatták?
2021. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az első kontaklencsém olyan volt, amit nem tudtam hordani. Berakni nagyon-nagyon-nagyon nehezen be tudtam, de annyira furcsa, kényelmetlen, "túl nagy" érzetem volt benne, szúrt is kicsit, hogy kértem egy másikat, és az már jó volt. Van ilyen, hogy egy lencsetípus neked nem való. Vidd el ennek a papírját, jegyezd te is meg, és mondd, hogy ez nem jó neked, kérnél egy másikat. A neten esetleg nézz videókat technikákról, és lehet érdemes egy másik optikába elmenni, hátha ott jobban mutatják meg, és mindenképpen ne ezt a típust kérd újra.
2021. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!