Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem lehet nekem kontaktlencsém...

Nem lehet nekem kontaktlencsém mert kicsi a szemem?

Figyelt kérdés
A szemem -3 és -3,5-es. A szemész megvizsgálta, teljesen alkalmas lenne kontaktlencse hordására. De miután a betanításnál jártunk, akkor ő se én se és együtt se tudtuk betenni 45 perc alatt. Azt mondta, hogy azért nem mert valószínűleg kicsi a szemem így nekem nem való a kontaktlencse. Volt, amikor már hozzá ért a szememhez a lencse, de a nem "cuppant" rá a szememre. Én nagyon szeretnék kontaktlencsét, mert már 7 éve szemüveges vagyok és zavar. Nyaralni is most megyek tengerhez és így még búvárkodni se fogok tudni. persze tudom hogy vannak dioprtiás búvárszemüvegek, de nekem azok nem érik meg árba egyszeri használatra. Szerintetek tényleg azért nem lehet kontaktlencsém mert kisebb a szemem? Mert azért nem mondanám szuper kicsinek. Ázsiaiak is simán betudjak tenni.

2017. jún. 22. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy féle kontaktlencsét próbáltál?
2017. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

meg lettél vezetve.

Mindenféle szemre gyártanak kontaktlencsét. Menj máshová, ahol a kedvedben járnak, és nem szúrják ki a szemed..


cserélj szemészt.

2017. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!