Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a baja a szememnek?

Mi lehet a baja a szememnek?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt kb 5 órát a szabadban voltam erös napsütésben napszemüveg nélkül.már akkor elkezdtem fura dolgokat látni(villanások,elmosódó kép,látótér kiesés.majd amikor hazaértem elkedtem nagy sötét foltokat látni(mint amikor belevilágítanak a szemedbe majd pislogsz)azóta még homályosabban látok,fényérzékeny a szemem meg olyan mint ha por lenne a szemembe.mitől lehet ez? Édesanyám szerint attól lehet hogy 3 napja elaludtam a ventilátor elött és huzatot kaphatott a szemem.ja és nemtudom hogy ide tartozik e de néha bele bele szúr a fejembe a fájdalom. Ui:ne irjátok hogy irány a doki mert tudom,csak abba bízok hogy elmúlik pár nap alatt

2021. aug. 21. 12:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Amugy régóta vannak üvegtestek a szememben és azokat is jobban látom
2021. aug. 21. 12:45
 2/4 anonim ***** válasza:

#1: Ezt lefordítanád?

"Amugy régóta vannak üvegtestek a szememben"

Az üvegtest mindenkinek ott van a szemében születésétől fogva. Az egy nagy kocsonyás anyag.

2021. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy valamitől nem látok normálisan,nehezen tudok olvasni,furcsa alakzatokat látok csukott szemmel is,még a kis fény is zavarja a szemem és néha olyan mintha homok ment volna bele.és előfordul hogy villanó fényeket is látok.
2021. aug. 21. 23:34
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Orvoshoz kéne menni
2021. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!