Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 70000 forintból ki jön egy...

70000 forintból ki jön egy "egyszerű" szemüveg?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szemüveget fogok csináltatni, nagyon rossz a szemem sajnos. (a szemvizsgálati táblán a legnagyobb számot is homályosan látom messziről).

Ki fog jönni 70000-ből szerintetek úgy a szemüveg, hogy semmi extrát nem kérek rá,csak vékonyítást(gondolom vastag lenne, ha iylen rossz a szemem). Keretből is olcsóbbat választanék, olyant ami még is jól áll, körülbelül 20-30 E Ft értékben. Köszönöm a válaszokat, szép estét nektek!


2021. szept. 2. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem igen, akkor meg plane, ha kifogsz valami jo akciot.
2021. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem olyan 60 ezerbol jott ki a szemuveg, hozzateszem en azt se lattam, hogy lenne barmi a tablan. :)
2021. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első és második válaszoló! Köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 2. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Persze. Nekem a Vision Expresszben ennyiből kettő kijött úgy, hogy a vitt keretben csak lencsét cseréltettem, ott pedig találtam akciós keretet, és csináltattam egy pótszemüveget.


"hozzateszem en azt se lattam, hogy lenne barmi a tablan"


Én csak pontokat láttam, és mondtam a nőnek, hogy tippelni fogok, csak segítsen, hogy betűket vagy számokat mondjak. :)

2021. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is pont 70ből jött ki és -2.5-s mind a két szemem, hugo bossos szemüvegkeretem van és kértem bele minden biszem-baszom dolgot(ezt a monitor védőt, karcmentességet, stb) a vision expressben csináltattam, mondjuk én októberben, vagy mikor van a látás hónapja, akkor alapból elég sok akciót adnak.(talán 20 % volt vagy a lencsére, vagy a keretre)
2021. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ofotértbe 45-ért csináltattam. Ebbe a keret és a lencse is benne van. 3 opció közül választhattam lencsét, a közepessel volt ennyi, ebben nincs vékonyítás, de minden fullos extra igen, főleg ami gépi munkánál szükséges. Mikor ezt csinaltattam épp téli akció volt, a keret fél áron volt.
2021. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Kijöhet, de menj el és kiderül. Attól is függ a keret, hogy milyen lencséd lesz, nem mindegyikbe lehet mindet belerakni.
2021. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Idény nyáron 45-ért csináltattam a Vision Expressben, igaz, akkor volt épp valami 20%-os akció.
2021. szept. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!