Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A macskám megrázta magát, és...

A macskám megrázta magát, és túl közel volt hozzá az arcom.Éreztem,hogy a nyála belefröccsen a jobb szemembe. Lehet tőle bármilyen bajom? Kezdek félni..kinti cica ráadásul.

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
oltva van? Akkor olyan nagy bajod nem lehet. a szemed meg mosd ki.
2021. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincsen oltva. Úgy került hozzánk, nagyszüleim nem akarják megtartani, így pénzt sem akarnak rá áldozni.
2021. szept. 17. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem lesz. Én minden nap puszilgatom, mivel mosakszik nyilván érintkezem nyállal, és volt, hogy az arcomba tüsszentett. Semmi bajom nincs.
2021. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

3as undorító vagy.


Toxoplazmózisról hallottál már?

2021. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Kinti macska, se oltva, sem féregtelenítve: Igen valószínű hogy hordoz pár betegséget, bár maximum begyullad a szemed.
2021. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
"Toxoplazmózisról hallottál már?" arról amin úgy minden cicagazdi átesik tünetmentesen, és csak a terhes nőkre nézve problémás, de simán elkerülheti ha nem érintkezik a macska ürülékével? Ki nem?
2021. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Most ki a szemed, de nem hiszem, hogy a macska nyálában olyan veszélyes dolog lenne. Nekem pénteken véletlenül belenyalt a kutyám a számba de úgy, hogy éreztem a nyelvét a szájpadlásomon. Kiöblítettem és kész.
2021. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem eszi meg a szarját és véletlen volt mondom. Ha lesz állatod megtudod
2021. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
4-es Mindent és mindig megmostál evés előtt? Mosatlan zöldségtől, gyümölcstől hamarabb lesz toxoplazmózisod, mint macskától.
2021. szept. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!