Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Műanyag vagy fém szemüveg...

Műanyag vagy fém szemüveg keretet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most szeretnék szemüveget csináltatni, és az lenne a kérdésem, hogy melyiket ajánlanátok, fém vagy műanyag keret? Kolléganőmnek műanyag van, nem is volt olcsó, és az orrnyergénél az izzadás hatására, mintha elkezdett volna kifehéredni a fekete keret, gondolom, ahogy izzad, kimarta az izzadság. Úgyhogy most a fém kereten is gondolkodom. Szerintetek?

2021. szept. 21. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Műanyag. Ha festett a keret ez előfordul. A fémnél nyilván mind az, műanyagnál az anyagot színezik általában.
2021. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Acetát a legjobb, utána a fém csak az merev ha olyan van a lencse kipattanhat belőle, az olcsó kopogós műanyag meg a legrosszabb.
2021. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Fém keret is elszíneződhet - csak mondom -, plusz a vékony műanyag keret viszonylag könnyedén eltörik, és elengedi a lencsét. Régebben műanyag kereteim voltak, én úgy tapasztaltam: a fém jobb (annak ellenére, hogy fémallergiás vagyok), strapabíróbb, és jelenleg is vékony fém keretem van.
2021. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Amelyik neked jobban tetszik és jobban áll. A műanyag keret vastagabb és hangsúlyosabb, a fém elegánsabb és diszkrétebb. Nekem most damilos fém van, nem bánok vele óvatosan, a rendszeres dobálás sem árt neki.
2021. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Műanyag kényelmesebb szerintem
2021. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!