Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hasonló szemüveget találhatok...

Hasonló szemüveget találhatok mint a régi szemüvegem?

Figyelt kérdés
Régen volt egy jó szemüvegem amit sajnos elvesztettem azóta már más fajtákban járok de nem igazán illik hozzám (nagy fekete keretes amiben nincs nyereg). Megszoktam ezeket de mégis úgy gondolom, hogy az a forma illett hozzám. Szeretnék ismét ilyen formájút venni még ha nem is hasonló. Képen van róla bár nem tudom mennyire lesz majd kivehető ott. Azt hiszem ofotértes volt, mert általában ott szoktunk venni szemüveget és a gépben is benne vagyok talán így megtudnák keresni, hogy milyen szemüvegeket vettem és hogy van e hasonló? Szerettem azt csak elvesztettem meg annak a dioptriája se lenne már jó nekem.

2021. okt. 6. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi fajta van, hogy tutira lehet találni mindenfélét.
2021. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor én látszerészként dolgoztam, eléggé kiszámíthatatlan volt, hogy hol milyen keret van épp. Sok helyen meg kell nézni, mert sok helyről szerzik be a kereteteket a boltok. A kicsikben talán nagyobb a választék.
2021. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!