Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Honnan tudok kontaktlencsét...

Honnan tudok kontaktlencsét rendelni illetve hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok lehet rossz helyre írom ki.

Nekem jó a szemem. Én csak szín váltás miatt szeretnék kontaktlencsét méghozzá kéket.


Valaki tudna esetleg segíteni hol tudok venni? Illetve még sosem volt és nem igazán értek hozzá. Azt már láttam hogy kell ki és betenni. Meg úgy tudom este ki kell venni és vízbe rakni ? Vagy nem vízbe kellene?

Tehát kell-e tisztítani meddig jó a kontaktlencse ezek érdekelnének.

Barna szemmel születtem és most szeretném kipróbálni milyen lennék kék szemmel mert festett szőke a hajam.

Köszönöm a segítséget.


2021. okt. 10. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vízbe kell tenni, hanem speciális folyadékban úsztatni, ha nem használod. Betétel előtt meg egy másik speciális folyadékkal meg kell tisztítani.


Az, hogy hányszor és meddig használhatod maga a kontaktlencsegyártó határozza meg. Vannak pl egyszer használatosak is.


Venni szerintem kb bármilyen oldalról tudsz: ebay, wish stb.


Magyar oldal pl: [link]

2021. okt. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Közbe utána néztem és találtam éveset. Viszont nem a legtermészetesebb. Valami folyadékot is találtam. Renu a neve . Gondolom ebbe kell áztatni. De mi a másik amit venni kell hozzá és hogyan kell azzal le tisztítani ?
2021. okt. 11. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Kontaktlencse illesztés nélkül ne rendelj semmit!!! (Optikában adnak színes lencsét és mérnek is)

Éves lencse NINCS, tök mindegy minek hírdetik

2021. okt. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De hát nekem jó a szemem. Úgy is adnak ?
2021. okt. 11. 01:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, van az optikusnál dioptria nélküli, ha nem akarsz megvakulni előbb optikushoz menj!
2021. okt. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!