Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet ez a szememen?...

Mi lehet ez a szememen? reggel alig latszik, inkabb estere jon ki, de amugy akkor sem feltuno. nem faj, nem erzekeny.

Figyelt kérdés

mar voltam vele 2x orvosnal, ramondtak hogy arpa es hogy kenegessem ezzel meg azzal, cseppentsek bele ezzel meg azzal, en csinaltam is. de julius ota ilyen.. valakinek tipp hogy mit csinalhatnek vele?:(


tudom hogy nem a legjobb a kep de mashogy nem sikerult.

[link]


2021. okt. 13. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy betokosodott árpa.

Bár ritka esetben felszívódik lassan (1-2 év alatt) de valószínűbb hogy műtéttel lehet csak megszabadulni tőle.

2021. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

es ha azt mondta az orvos, hogy az ilyet nem mutik mert olyan pici? meg egy ilyen mutet hogy nez ki?:(

bocsi a kerdesekert..

2021. okt. 13. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vagy elfogadod hogy nem műtik, vagy elmész egy másikhoz másodvéleményért, hátha egy másik bevállalja.

Nekem is van, végül is fájdalmat nem okoz, együtt lehet vele élni.

A nővéremnek volt ilyen műtétje. Helyi érzéstelenítéssel, a szemhéjat kifordítva csinálják. Ez egy ambuláns műtét, az ember kap egy kötést és mehet is haza utána.

2021. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!