Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van még SZTK alapú szemüveg,...

Van még SZTK alapú szemüveg, szemüvegkészítés?

Figyelt kérdés
Régen volt az SZTK keretes szemüveg. Komolyan kérdezve a szemészeten foglalkoznak még ezzel? Vagy kedvezőbb áron van, mintha egy üzletben csináltatnám?

#szemüveg #SZTK #szemüveg készítettés
2021. okt. 16. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, 5 éve kaptam az első olvasó szemüveget, még az SZTK-ban. Az idén bementem az optikushoz, ahol készíttetettem az elsőt. Itt van ingyenes szemvizsgálat is, nagyon korszerű gépekkel. Na de a lényeg: ők azt mondták, hogy az SZTK-ba már nem lehet menni ilyesmi egyszerű problémákkal, mint pl. rövid - vagy távollátás. Hogy ez most a Covid miatt van, vagy amúgy is próbálták megszüntetni ezt az ellátást, vagy csak azokban a városokban, ahol van elérhető optikus, ezt nem tudom. Egy telefont megér.
2021. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Nincs rá Állami támogatás.

A munkahelyed esetleg adhat.

2021. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is hasonlóról hallottam, de nem akartam elhinni. Azért egy hívást megér a szemészetre.

Köszönöm.

2021. okt. 17. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!