Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A táblán mi számít száz...

A táblán mi számít száz százaléknak?

Figyelt kérdés

Meddig kell tudni leolvasni?


Illetve volt már olyan hogy cserelgette de mindkettovel jól láttam, ilyenkor kérdezzek rá hogy melyik Az én lencsém?


2021. okt. 30. 18:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha mindkettovel látom nem akarok potyara erősebbet
2021. okt. 30. 18:02
 2/9 anonim ***** válasza:
A legalsó vonal felettiek.
2021. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Se erősebb, se gyengébb szemüveget nem lehet csináltatni. Mindkettő rossz, helytelen korrekció. Ne akarj gyengébbet a jó korrekciónál.
2021. okt. 31. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De, kicsit gyengébbet érdemes.
2021. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy vörös zöld tesztábrát egyel gyengébb dioptriával és írd le a tapasztalatodat, utána lehet okoskodni is akár felőlem. Szerintem nem fogsz, mert szemmel látható lesz az eredmény.
2021. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem eggyel gyengébb dioptria kell, hanem 0,25..0,5. Annyit ugyanis a szem is tud alkalmazkodni.
2021. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0,25 különbség is nagyon jól látszódik. Az az egyel kisebb.
2021. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy tud alkalmazkodni a szem ennyit.
2021. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor patt helyzet alakult ki közöttünk. Én mondom, hogy nézesd meg vörös zöld tesztábrával, látni fogod a különbséget, te erőlködsz, hogy nem nézed meg. Sajnálom, hogy ennyire szűklátókkal kell vitatkoznom. Be is rekesztem a vitát, mert veled nem lehet. Csak remélem, hogy másokat nem tévesztesz meg a szubjektív nézőpontoddal.
2021. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!