Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A próbalencsét kikell dobni,...

A próbalencsét kikell dobni, ha megjött a rendelt lencse?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. A próbalencse is egy lencse, csak nem fizetsz érte, és azért kapod, hogy megszokd. Ugyan olyant fogz kapni, mint azt. Nyugodtan használd semmiben se különbizik attól, mint amit kapni fogsz.
2021. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kivéve akkor nem kell használni, ha másikat kapsz.

Előző vagyok

2021. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ugyanolyan próbalencséket kaptam, mint a rendes lencse (Ofotért)
2021. nov. 17. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak mondom, hogy ez nem teljesen igaz. A próbalencséket általában azokból osszák ész, amik már régóta raktárban állnak, esetleg még le is jártak, magyarul a szerkezeti tulajdonságuk romolhatott, ami csökkent oxigénfelvevő képességhez vezethet. Sok ideig hordani a próbalencsét nem egészséges, bár nem valószínű, hogy egyszeri alkalomtól bajod lesz tőle.
2021. nov. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez biztosan nem állt sokáig, mert a cilinder miatt külön lett rendelve és emiatt várnom is kellett 1 hetet, mire mehettem betanításra.
2021. nov. 21. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!