Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Próba kontaktlencsében kis...

Próba kontaktlencsében kis idő után homályos látás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3. napja van kontaktlencsém, ez még a próbalencse, Alcon Air Optix Aqua. Minden szuper, nem zavar, nem érzem a szememben, viszont az egyik lencsével pár óra használat után elkezdek homályosan látni. Nem szemfüggő, hanem lencse függő, tehát amelyik szemembe teszem azt a bizonyos lencsét, az az oldal lesz homályos. Mindkettő -1-es. Lehetséges, hogy "hibás" ez a próbalencse?



2019. máj. 26. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Megeshet
2019. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj oprikushoz,és jelezd ott a problémát
2019. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy hiába ugyan az a dioptria nem cserélgetheted a két szemed közötti lencsét, ha egyszer a jobb szemedbe raktad utána is abba kell
2019. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet lencsehiba, bár szerintem - ha csak pár órával behelyezés után lesz homályos a látás - inkább szemszárazság van a háttérben. Próbáld ki a műkönnyet az éppen homályos szemnél, és ha nem javul meg azonnal a helyzet, keresd fel az optikust.
2019. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#4-es válaszoló vagyok. Most látom, hogy ez régebbi kérdés, de remélem, hogy segítettem valakinek
2019. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!