Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől viszket a jobb szemem...

Mitől viszket a jobb szemem ha kontaklencsét hordok?

Figyelt kérdés

Csak a jobb szememmel van ez. Néhány óra kontaktlencse viselés után kezd viszketni. Nem piros, nem látszik rajta semmi. Néha van hogy akkor is viszket ha nincs benne lencse de sokkal ritkábban, egyik este alvás előtt tapasztaltam és aznap hordtam a lencsét de addigra rég kivettem.

Veletek volt mar ilyen? Napi lencsét hordok de nem minden nap, heti 3-5 alkalommal. Korábban nem volt semmi gondom, az utóbbi 1-2 hétben kezdődött.


2021. nov. 17. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál több folyadékot, időnként használj olyan szemcseppet, ami lencsével is jó.
2021. nov. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi!

Most hogy mondod az utobbi idoben kevesebbet ittam mert nincs mar az a nagy kanikula. Szemcseppet is fogok venni, eddig nem hasznaltam.

2021. nov. 18. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!