Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Érdemes szemüvegkeretet...

Érdemes szemüvegkeretet rendelni internetről?

Figyelt kérdés

Valójában az érdekelne, hogy mennyire tartós, ha ilyen random oldalról rendelem meg. Konkrétan Joomról. Apró pénz lenne, tehát ha véletlen nem is állna jól, nem vesztek vele semmit. Aki csinált már ilyet, mik a tapasztalatok? Meddig bírta?

A lencsét nyilván optikusnál csináltatnám bele.



2021. dec. 17. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen random oldalakról rendelt cuccok nem sokáig bírják persze ha olcsó a cucc
2021. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem fogsz olcsóbban kijönni, mintha az optikusnál rendelnéd...


Ha nála veszed a keretet is, sokkal olcsóbban csinálják a lencsét...

2021. dec. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ohh, azt nem tudtam, hogy így működik, hogy akkor drágább a lencse, ha nem saját keretbe csinálják.
2021. dec. 17. 12:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha végignézed az optikák kínálatát (Ofotért, Vision Express, stb. stb.) szinte mindegyiknél óriási akciókkal csábítják a vásárlókat... Vagy a keretre adnak hatalmas kedvezményt, vagy a lencsékre, vagy extra kiegészítőkre... Érdemes végignézni több optikaláncot is...
2021. dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

egy kisvárosban élek Szerbiában, itt csak egy noname optikus van.

őszintén nem értek hozzá, hogy mi számít drágának szemüvegeknél, de ami most van, kerettel, lencsével együtt fizettem 6000 dint, ami kb 18700 forintba jön ki. és hát nem szeretnék mégegyszer ennyit fizetni, ezért rendelnél netről. itt sajnos nincsenek ilyen akciók...

2021. dec. 17. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, értem...

Hát akkor tök más a helyzet, mint itt Mo-on.

2021. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az én szemüvegem kerettel és lencsével, optikában 100+ ezer volt, fizetésnél úgy készültem, hogy hetekig nem eszek mást csak vajas kenyeret :DD Szerintem nem éri meg olcsó oldalakkal szórakozni, jobb, ha egyben le van tudva az egész és még az is biztos, hogy minőségi lesz a szemüveg.
2021. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a drága a jó. De a netes rendeléssel az a baj, hogy bármi baj van vele, nem tudsz rajta egy állítást sem végeztetni. Szerintem jobb élőben végezni bizonyos dolgokat.
2021. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!