Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől duzzadt a szemem?

Mitől duzzadt a szemem?

Figyelt kérdés
Már kb 1 hónapja, kb minden héten 1x egy picit nyomásra fájt a bal szemem, de mindig pár óra múlva elmúlt teljesen. Ma reggel úgy ébredtem, hogy egy picit jobban fáj, és duzzadt a szemhéjam, és nem tudom ez miatt teljesen kinyitni a szemem. Kamilláztam, meg szemcseppet is csepegtettem is bele, azóta egy kicsit már lejjebb ment, de ez mitő lehet vajon? Kötőhártya gyulladás kétlem hogy lenne, mert nem piros a szemem meg semmi. Szerintetek mi lehet? Csak nyomásra fáj egy kicsit, 10-es skálán 4-es.

2022. jan. 2. 14:20
 1/1 SnowWhite88 válasza:
Arpara tippelnek. Ha megnezed a szemhelyad belsejet es talalsz egy feher dudort akkor az a gond. Elmulik csak zavaro.
2022. jan. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!