Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen kontaktlencset hordani?

Milyen kontaktlencset hordani?

Figyelt kérdés

Nem tud a szem mögé menni? Mi van,ha véletlen elalszom benne? Nem károsítja a szemet? Nem tud kiesni?

Dioptrias színes kontaktlencse is létezik? Látszik ha valaki azt hord? Köszönöm szépen:)


2022. jan. 7. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikre nem a válasz.
2022. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Nehezen tud a szemed mögé menni. Ne aludj el benne, erre mindig nagyon kell figyelni, de ha mégis, amint felébredsz szedd ki, hatalmas tragédia akkor sem történik. Nem károsítja a szemet:) Ki tud esni, ha nagyon könnyezel, vagy ha olyan külső fizika külső hatás éri a szemet, de az ritka. Létezik mindenféle színes kontaktlencse. Egy kicsit látszik a szemen, ha van bent lencse, egy kicsi vékony körvonal

:)

2022. jan. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

A szem moge nem tud bemenni, de ha dorcsolod a szemed akkor eltud mozdulni es bekerulhet a szemhejad ala. 10 evig hordtam kontaktlencset es egyszer volt ilyen balesetem. Masnap vettem eszre hogy valami kilog a szemhejam alatt, addig csak azt hittem kiesett. Nem fajt es nem is irritalt egeszen addig.


Ha elalszol benne akkor reggel torni fogja a szemed. Kiveszed es pihenteted a szemed egy kicsit. Velem talan 2szer fordult elo, mindketszer olyan reszeg voltam hogy orultem hogy megtalaltam az agyam :D


Magatol nem tud kiesni.


Van szines dioptrias lencse is de ritka es dragabb is. Ilyet nem hasznalnak az emberek napi szinten.

2022. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!