Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tegnap óta fáj a szemöldököm...

Tegnap óta fáj a szemöldököm és a szemem között mostmár inkább a szemöldökcsontnàl fáj akkor is fáj ha megérintem de főleg ha mozgatom a szemem Esetleg tipp ami segíthet? Eléggé ráparàztam erre. Köszönöm ha segítetek

Figyelt kérdés
Azért nem mentem orvoshoz mert nagyszüleimnél Besztercebányán otthon már rég elmentem volna

#szemfájdalom #Szemöldök fájdalom
2022. jan. 24. 16:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam nagyszüleimnél vagyok Besztercebányán csak sietve írtam. Elnézést.
2022. jan. 24. 16:28
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
kezdődő nagyobb pattanás a szemöldököd belső végén pl.
2022. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem pattanás belülről fáj mintha a szemüregem illetve a szemöldökcsont sajogna hasonló mint a migrénes fajdalom mostmár akkoris fáj ha pislogok
2022. jan. 24. 17:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Az is belülről tud fájni, ha nagy, de te érzed. Ha úgy gondolod valami komolyabb, vagy kibirhatatlan szintű fájdalom, érzed, hogy valami nagyon nem stimmel akkor szerintem van eus tajkártyád, azzal ügyeletre menjetek el. Holnap reggel visszajönni Mo-ra?
2022. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem birok haza menni holnap vettem be gyógyszert infralàmpàzom meleg sózom lehet hogy megfáztam és így jön ki erre sugárzik a fejfájás ha holnapig nem javul elmegyek ugyele
2022. jan. 24. 18:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Hir
2022. jan. 24. 18:36
 7/7 A kérdező kommentje:
A telom magától küldte el az űziket 🙄 szóval azt akartam írni hogy ha nem javul elmegyek űgyeletre.
2022. jan. 24. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!