Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen szemüveglencsét válasszak?

Milyen szemüveglencsét válasszak?

Figyelt kérdés

Magamnak még soha nem vettem és eddig csak ilyen olcsó keret és lencse volt nekem. Most viszont már nem ilyen bemegyek egy optikába és amit lehet csak olcsó legyen a cél...

Néztem, hogy van ilyen Hoya és Standard lencse opció, viszont azért ez már tényleg nem olcsó, az érdekelne, hogy tényleg jobb a drágább lencse? Nekem amúgy is kéne vékonyítás, mert már 3 dioptria felett van a szemem szóval ez az egy ami úgymond kötelező, de nem tudom mik vannak még, ilyen tükröződés stb.

Miket érdemes kérni? És mik azok amik valóban megérik az árukat és nem csak úgymond szemfényvesztés. Talán még Budapesti jó optikusok ajánlását szívesen fogadnám :D



2022. febr. 3. 19:42
 1/1 anonim válasza:

Irj privátban, és segítek!

Hoya dolgozó vagyok 🤗

2022. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!