Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Itt vagyok angliaban es...

Itt vagyok angliaban es begyulladt a szemem, mit tehetnek, hogy meggyogyuljon?

Figyelt kérdés
Au-pair vagyok, holnap dolgozni kell es nagyon faj. Lehet hogy csak huzatot kapott, nem tudom. Nincs valami hazi praktika? Kamillatea nincs itt es gyogyszert sem akarok, mert a szemcseppekre allergias vagyok. Kulsoleg nem igazan latszik, csak en erzem hogy faj.
2010. szept. 12. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor kamilla (menj el a boltba...tudom, hogy van ott is mivel laktam ott), de vannak anti-allergén szemcseppek is.
2010. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igaza van 1.-nek. nem létezik, hogy nincs kamilla tea náluk. csak van patikában vagy boltban, bio-bolt, gyógynövény bolt stb
2010. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnap kerestem, de nem talaltam pedig jo nagy bolt volt. Ez egy kisvaros, itt a helyi boltban meg nem neztem (gondoltam ha a kozpontba nem volt itt se lesz)de akkor megprobalom itt is, hatha. Koszonom a valaszokat.
2010. szept. 12. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:
patikában kell hogy legyen kamilla
2010. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
kamilla kell hogy legyen a patikában
2010. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kell hogy legyen kamilla a patikában
2010. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!