Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Begyulladt a szeme és csípi a...

Begyulladt a szeme és csípi a szemcsepp?

Figyelt kérdés

Vörös és gennyes a szemem vettünk patikában vettünk rá visin classikot a nő azt mondta jó lesz. Mire hazaértem vérben úszott és iszonyatosan folyt a genny belőle belecseppentettem és majdnem elsírtam magam úgy csípte a szemcsepp, pedig elvileg ez arra van. Reggel megyek kórházba megnézetem. Valakinek volt ilyen esetleg? Mi lehet ez? 2hete van de hol jobb hol rosszabb volt mikor tünet mentes voltam 3-4 napig aztán vissza jött:( Valakinek tapasztalat?

Köszönöm!


2011. szept. 2. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A szemcsepp nem nem gennyes kötőhártya gyulladásra van arra nem hathat.2 hete hanyagolod?
2011. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem hanyagoltam, hanem 3 napig fájt kamilláztam, de nem volt annyira csúnya, hogy rohanjak a kórházba. 4-5 napig szép volt, aztán ma reggel elkezdte megint és estére lett ennyire ronda.
2011. szept. 2. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!