Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most akkor megcsináljam magamnak?

Most akkor megcsináljam magamnak?

Figyelt kérdés
Sajnos a szemészetre nem lehet időpontot kérni hetek óta. Lenne egy kis korrekciós műtét, de soha nem veszik fel a nyomorult telefont, így kénytelen leszek saját magamnak megcsinálni valahogy.

2022. márc. 28. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csináld meg magadnak.

Ha tudsz, menj be személyesen, és kérj időpontot.

Vagy próbálkozz másik rendelőben.

Vagy ne add fel. Sajnos ezek a recepciók mindig ilyenek. Sokan hívják őket folyamatosan. Múlt héten nekem 16. hívásra sikerült felhívnom a háziorvost :D

2022. márc. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én már nem telefonálgatok, neten meg nem lehet előjegyzési időpontot kérni. Befejeztem! Két héten át random időpontokban napontva vagy 20x telefonáltam. Más melléken is próbáltam, semmi... Ez a szomorú, hogy az embernek saját magának kell megoldania az egészségügyi problémáját. Na, de nem baj, nem lehetetlen. Ha sikerül, csináltatok magamnak egy orvosi papírt :-D Ha meg nem, bánja a fene... Legalább megpróbáltam. Nem megyek én sehová, elegem van ebből. Amúgy sem vagyok egy orvoshoz szaladgálós. Jut eszembe, még a fogászatot is meg kell oldanom magamnak :-D
2022. márc. 28. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem random időpontokban kell hívni, hanem amikor meg van adva, hogy lehet időpontot kérni. És akkor egymás után addig, amíg felveszik. Mivel szinte mindig foglalt. Ha nem hívod folyamatosan, akkor nem tudod megtalálni a "rést" amikor éppen leteszik.

Mégis ki más oldaná meg a problémádat, ha nem te? Neked kell utánajárni. Senki sem szeret orvoshoz menni, de a te érdeked. Nem az orvos fog hívogatni téged, hogy van-e valami bajod :D

Ha ennyire nehezedre esik telefonálni, akkor menj el magánba.

2022. márc. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megy a halál, elegem lett. Megoldom magamnak, ennyi. Csak ez eléggé felb@sz, hogy ott ülnek, és fel sem veszik, nemhogy foglalt. Teszek rá az egészre, majd én megcsinálom magamnak, vagy így hagyom, majd a krematóriumba leég.
2022. márc. 28. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!