Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan szerethetném meg a...

Hogyan szerethetném meg a szemüveget?

Figyelt kérdés
Szemüveget kell hordanom, de egyszerűen nem érzem, hogy jól nézne ki bármit is veszek fel. Pedig a keretem semleges, nem feltűnő. Hogyan szerethetném meg?
2022. ápr. 11. 17:50
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
34%
Nem szeretni kell. Segédeszköz, így fogd fel. Ha tetszik a dizàjn, pluszpont, de ennyi.
2022. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy nem semlegeset kellett volna választani.
2022. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Irodai stílussal nagyon szexi tud lenni.
2022. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez sajnos ilyen, nekem is meg kellett szokni.
2022. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekem tegnap tört el tesin, ma egy régiben jöttem suliba.

Ez elég fapados, meg ronda, de legalább van...

2022. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Én egyből beleszerettem az elsőbe, amikor láttam, hogy milyen jól látok vele. :)

Most meg az enyém is épp eltörött, úgyhogy örülj, míg egyben van. ;-)

Nézegess képeket szemüveges emberekről. Bármilyen típusú keret jól tud kinézni, ha nem vág hozzá fancsali képet az ember. Ha meg semlegeset választottál, ami nem feltűnő, annál jobb, hiszen az bármilyen öltözködési stílushoz, arcformához, stb. a legjobb, nincs vele semmi gond - csak kezdetben max. fura megszokni, hogy mindig ott van veled... Majd belejössz. :)

2022. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Az a helyzet eddig kontaktlencset hordtam, de most egészsegügyi okok miatt kell szemüveget viselnem. Erre az időre kellene megszeretnem valahogy:)
2022. ápr. 13. 11:58
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Arra gondolj, hogy jobb lenne-e nélküle. Amikor igen, akkor akár le is veheted persze. Máskor viszont sokkal jobb, mint a semmi! :)
2022. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Ezzel én is így vok, nem is tudnék lenni nélküle :D
2022. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!