Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg szerethető egy...

Fiúk! Tényleg szerethető egy lány icipici mellekkel is?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, alig van mellem, nagyon nyomaszt, gyakorlatilag egy lelki roncs vagyok miatta. Bármit mondhat a barátom (hogy szeret engem, nem érdekli, szép a formája stbstb) mintha meg sem hallanám. Rettegek attól, hogy valami hiányzik neki szex közben, vagy hogy megcsal valami nagymellű lánnyal.

Szerintetek ilyen lesz? Tényleg MINDENKINEK csak egyféle típusú lány tetszhet? Minden pasi mellközpontú?



2015. febr. 16. 11:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire!
2015. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Trafó1 ***** válasza:
Minden pasi megnézi a nagymellű nőket, de ez nem azt jelenti, hogy te nem tetszhetsz egy pasinak, vagy nem lehet beléd szeretni, ne aggódj, ha valaki beléd szeretett az valami mást is észrevett benned mint a melleidet
2015. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen szerethető.
2015. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Bárki szerethető, mindegy milyen melle van.

Nyilván nem két mellbe szeret bele valaki. Illetve azt nem szerelemnek hívják.

A nagy melleket meg mindenki megnézni, még a nők is, mert feltűnő. Ami nem azt jelenti, hogy az illető érdekelné is őket.

Ha van barátod és így szeret, ahogy vagy, akkor ne idegeskedj, mert ezzel fogod magad mellől elüldözni.

2015. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne jobb ha egy kis mellű csajjal csalna meg, mintha egy naggyal? Mind a kettő ugyan olyan rossz.

Persze hogy szerethető. A mell csak egy ráadás dolog.

Nyilván senkibe nem szeretnék bele mert 90E-s melle van csak ezrét.

Ne légy magad alatt emiatt. Biztos nem olyan kicsi csak annak hiszed.

2015. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Pontosítanék: lehetek nulla mellel is szexi é kívánatos? Akkor is ha mindenhonnan megy a nagymell dömping? Olyan ellentmondásos ez nekem...

Kedves utolsó: a méretek ( 70 A/B) magukért beszélnek.

2015. febr. 16. 12:25
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


A fiuk nagy része inkább a kisebb melleket szereti mint a nagyobbat. A nagy mellet azért nézzük meg, hogy mondhassuk magunka: "bmeg mekkora csöcse van!" Aztán visszabújunk a kismellű párunk mellé, mert valójában az tetszik. Egy arányos szép női test kisebb mellekkel arányosabb, szebb mint nagy mellekkel.

Igazából a kérdés az, kinek mi tetszik. Akinek nem tetszik a kicsi, az sem fog lenézni, csak mondja magában h nekem ez nem jön be.

2015. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Neked a 70A-70B nulla???

Akkor mit szóljon az, akinek 65AA-70AA van?


Kösz, megvagyok. Boldogan. Hosszú évek óta párkapcsolatban és most várom az első gyerekünket.

2015. febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%

A 65/AA az már nem is méret :D

Mármint ne értsetek félre, de arra már tényleg minek melltartót? :D

Mit tart?

Az már csak bimbó takaró inkább szerintem...

Ne értsetek félre, nincs bajom a kis mellekkel, de ez a méret már nem is nevezhető mellnek.

2015. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy a kicsin (vagy a te megfogalmazásodban a semmin) nincs mit tartani, de a melltartónak nem csak az az egy funkciója van. A takarás ugyanolyan szerepe. Sima topot, "bimbótakarót" nem lehet felvenni a legtöbb blúz alá. Már ha nem azt akarja az ember, hogy folyton őt bambulják.

Egyébként meg a férjem szerint igenis mell, más véleménye meg nem érdeke. ;)

2015. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!