Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Minden nap a szememen érzem a...

Minden nap a szememen érzem a fáradtságot vagy gyulladást ?

Figyelt kérdés
Hello mindenki ! :D én Szerkezet lakatos cégnél dolgozom , gyakori esetleg az hogy az ember szemébe kerül valami, de nekem ez ilyen vegyes dolog , van hogy egész nap semmi baja a szememnek de mire hazaérek azt érzem mintha lenne benne valami , vagy hogy álmosság van a szememen de ez minden nap , és kényszeres pislogásom mintha valami csesztetné a szemem.. , de pedig mikor hétvége van akkor sokszor nem is érzem ezt csak pl mire este közeledik akkor újra olyan mintha lenne benne valami ilyen "kocsonyás szerű kosz" és hiába mosom ki vagy szemcseppezek akkor se múlik el próbáltam.. vagy ha szemcseppezek akkor se érzem úgy hogy tisztulna , na és a sok kényszeres pislogás miatt fárad a szemem ez által úgy érzem hogy le kéne feküdnöm aludni miközben amúgy bírnám a napot... és ez annyria rossz.. nem tudok rendesen koncentrálni. Kérlek titeket írjatok nekem ötleteket azon kívül hogy menjek orvoshoz vagy hogy nektek is volt-e ilyen , persze megértem az orvost csak egy alternatív megoldást keresek vagy kérek tőletek ami hátha segítene :( ...

2022. máj. 9. 16:24
 1/4 A kérdező kommentje:
persze szoktam sokat gépezni is de teljesen megvagyok bizonyosodva arról hogy nem emiatt van , van mikor karácsonykor nagy szünetben amikor 1-2 hétig otthon vagyok akkor semmi bajom és bírok minden szemmel használó dolgot
2022. máj. 9. 16:26
 2/4 A kérdező kommentje:
sok munkatársamnak nincsen ilyen gondja , vagy csak nem beszélnek róla , nem tudom.. de irritál már ez a szem probléma
2022. máj. 9. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet pszichoszomatikus?
2022. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném
2022. máj. 9. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!