Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Nos, olyan mint amikor belenézel a Napba és utána benne marad a színfolt a szemedbe és kell egy kis idő, hogy ugye elmúljon. (Magyarul "beleég" a retinádba a kép és kell egy kis idő, mire elmúlik).

Ez a jelenség áll most fent 1-2 napja, a jobb szemem előtt, általában sűrűbb pislogáskor észrevettem (főleg ilyen sötétebb felületeken, világosban nem érzékelhető), hogy a szemem előtt egy rövidebb, ezüst színű fényvonal van, de ahogy említettem, ez inkább pislogáskor érzékelhető. Nem tudom, hogy ez mitől lehet, minimális a vastagsága, volt már ilyen, de általában pár nap alatt elmúlt. Most viszont ez fent áll kb. 3. napja, nemrég voltam szemészeti vizsgálaton, minden rendben volt, nem volt baj a retinámmal sem, volt szemfenék vizsgálat is, az sem mutatott semmit, Hála Istennek. Ötleteket várnék, hátha másnak is van ilyen.



2022. máj. 19. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne ég bele, hanem túlterhelődik ilyenkor és ezért máshova nézve a komplementer színét (ami a kékes) fogod látni, mert a sárgásét "lecsavarja" az agy.
2022. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, egy ezüst vonalat látsz az egyik szemeddel? Mozog is a vonal?
2022. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyes: Kifejtenéd bővebben?

Kettes: Igen, és nem mozog, egy helyen van csak, nem is minden helyzetben látom.

2022. máj. 19. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!