Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan tudom a kékes-lilás...

Hogyan tudom a kékes-lilás szem alatti karikákat eltüntetni véglegesen?

Figyelt kérdés

Nem barna/fekete/szürkés színű, nem is mondanám kifejezetten kéknek, kékes-lilás inkább. Ezelőtt brutálisan sötétkékes-lilás volt, de aztán elkezdtem használni rá Rózsavíz avokádó olajat a szemem köré és most már nem annyira brutálisan sötét lila/kék, de még így is teljesen látható és azért eléggé sötét.


Igen, tudom, hogy sminkkel el lehet valamennyire fedni, de én meg szeretnék tőlük szabadulni.


Régebben csak akkor voltak ilyen kékes karikák a szemem körül, amikor kialvatlan voltam, viszont egy ideje (nem tudom pontosan, talán 1 éve) már mindig ott vannak a szemeim körül, attól függetlenül, hogy mennyit alszom. 21 éves vagyok.


Szóval azt szeretném, hoggy eltűnjenek véglegesen.



#szem #eltüntetés #karika #kékes-lilás
2022. jún. 12. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
sehogy
2022. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gublug ***** válasza:

A szem alatti elszíneződés az arc-diagnosztika azaz mikrozónák szerint a veséhez tartozik. Nézd meg a Temesvári reflexzóna atlaszt.

A vese a Hagyományos Kínai Gyógyászatban az életenergia helye. Tehát nagyon kell vigyázni a vesékre. Tehát a szemed alatti hely csak egy kivetülési pontja a vesének. Alapfokú diagnosztikára jó.

A vese nem feltétlen beteg, hanem lehet, hogy csak gyengélkedik, energiátlan. Ezt lehet orvosolni dolgokkal. Ha tovább is érdekel, írj privátot.

2022. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!