Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan 3 hónapja volt egy...

Lassan 3 hónapja volt egy balesetetm és az arcom nagy része szépen lehorzsolódott és sajnos azóta sem akar eltűnni egy vörös folt az arcomról, ami a horzsolás után maradt hátra, hogyan lehetne véglegesen eltüntetni?

Figyelt kérdés

2012. jan. 30. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet,h még eltünik!gyógynövényes boltban vannak nagyon jó olajok erre,ill a bioprtonlámpa is sokat segit!!!
2012. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz azzal amit az előző válaszoló mondott.Ha ezek nem jönnek be akkor elmész egy plasztikai sebészhez és mélyhámlasztást kérsz tőle.Ezzel hegeket is el szoktak tüntetni szóval egy folt nem lenne akadály neki.
2012. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hónapokig még egy pici var után is látszik a folt! Szerintem ez még nem idő, ahhoz, hogy aggódj.
2012. jan. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Koromvirag kenocs nagyon jo hamlaszto. A noverem autobalesete utan az orvosa azt ajanlotta az arcan levo hegekre, horzsolasokra.
2012. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer ájulás közben vágtam végig az arcomat egy polc sarkával. Jó ronda seb lett a helyén. Az idő előrehaladtával fakult ki annyira, hogy alig észrevehető. Kellett hozzá egy nyár, a bőr természetes "színváltozásai" és kb 1-1,5 év bőven volt mire elhalványodott. Még mindig látszik, ha valaki jól megnézi, de szerencsére abszolút nem feltűnő. :) Én azt javaslom hogy várj türelemmel, esetleg kérdezz ki egy orvost a dologról.
2012. jan. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!