Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemműtét után még kell...

Szemműtét után még kell hordani szemüveget?

Figyelt kérdés
A szemem már több mint 10 éve romlik. Nem látok távolra, és ez már nem javul. Most stabilizálódik az állapota. Ha megműttetem akkor is fog kelleni hordjak szemüveget?
2010. szept. 19. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Keres fel egy szemészt és kérdezd meg tőle.
2010. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:)) te egy oltári nagy barom vagy, ilyen felfogással ez az oldal felesleges lenne. Szerintem inkább menj vissza a szerelem szex témába és ott válaszolgass a terhes tiniknek.
2010. szept. 19. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:

kérdező te is egy seg.g vagy:)

nem vagyunk mi orvosok hogy megmondjuk. bár igaz, hogy ha az első nem tudja a választ, akkor ne írjon. de hülyeséget sem írt!

amúgy szerintem azért műtöd meg, hogy ne kelljen hordani szemüveget, vagy nem??:)

2010. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elég sokan átestek már szemműtéten és azok szerintem annyira tájékozottak, hogy tudjanak válaszolni.

Amúgy vannak esetek amikor az illető annyira elveszti a látását, hogy a műtéttel lehet javítani rajta de nem lehet egészen helyrehozni.

Szal ha nem tudsz válaszolni kérlek ne seggezz.

2010. szept. 19. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
nem akarom védeni a 18.12-est, de... Én átestem egy szemmütéten tavaly. A mütét előtt hordtam szemüveget. A mütét után kb l hónapra visszakellett mennem a mütétre küldő orvoshoz/mütétnél tanácsolták/ megvizsgáltak és irtak fel szemüveget de nem olyat mint ami a mütét előtt volt.Igy hát sztem nem is irt olyan hülyeséget a "barom"
2010. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!