Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kettős látás , szemmerevség ?

Kettős látás , szemmerevség ?

Figyelt kérdés

Egyelőre nem találják a gyógymódot. Kinek volt esetleg hasonló ?

Egyik napról a másikra kezdődött a szemgolyó fájdalmával, majd a kettős látással. Koponya CT semmit sem mutatott, azt mondták, hogy neuropátia, ami az idegvégződések gyengeségére utal. Gyógyszeres , majd infúziós kezelés Thiogammával, de csak romlik az állapot. Az egyik szem mozgása szinte teljesen megszűnt.



2022. jún. 17. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia én is így vagyok!Engem elküldtek MR vizsgálatra.Holnap fekszem be a kórházba , hogy tovább vizsgálják mi okozza .
2022. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már megvolt az MR-ed , vagy csak most lesz ?
2022. jún. 19. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Megvolt! Gyanús SM tüneteket látott az orvos ,de nem biztos benne, így további vizsgálatok.
2022. jún. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy alakult a diagnózis ? Nálam apró daganatot találtak a szem mögött. Pár nap múlva orron keresztül műtik.
2022. júl. 2. 20:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak leírom, hátha másnak is van ilyen problémája. Szóval az agyalapi mirigy jóindulatú daganata okozta a problémát, amit eltávolítottak. Semmi fájdalom a műtét után. A szem mozgása beindult, de nem tökéletes. Remélem a következő hetekben még javulni fog.
2022. júl. 13. 09:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálat mutatta ki neked ezt a problémát.Nekem MR volt és lumbálás.Varjuk az eredményt.
2022. júl. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt kontraszt anyagos CT és utána MR is, de sajnos most derült ki, hogy mégsem jóindulatú a dolog. Azt mondják, hogy ez nem az elsődleges daganat volt, hanem áttét. Hamarosan ismét lesz egy teljes testes CT, mert valahol még van egy daganat, gyaníthatóan a tüdőben.
2022. júl. 21. 10:44
 8/9 A kérdező kommentje:
A CT- már látszott, az MR csak a műtéti tervezést segítette.
2022. júl. 21. 10:45
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó! Nagyon sajnálom! Mielőbbi jobbulást neked!
2022. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!