Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha idegen test ( fémszilánk )...

Ha idegen test ( fémszilánk ) megy a szemünkbe akkor bevérzik? Vagy kívülről látható jelei vannak?

Figyelt kérdés
Elég érzékeny a szemem és többször voltam szemészeten hasonló ok miatt de szerencsére még sosem fordult elő, próbálok vigyázni a munkám során. Viszont most 1 hete megint szúró, irritált érzést érzek de kívülről nem látszik semmi ahogy szokott. A kérdésem az lenne hogy akinek ment már bele valami milyen érzése volt?
2022. jún. 17. 19:26
 1/2 gublug ***** válasza:
100%

Szia. Fémszilánk nem ment a szemembe, de tekerés során egy rakás bogár. Meg amúgy szempilla. Mind nagyon szúr, a legkisebbekek is.

A fémszilánk nem steril, úgyhogy ha belemegy szószerint a szemedbe, és nem csak a szemed partján van, akkor be fog gyulladni a szemed és látszani is fog ez. De garantálom, fájni is fog. Csak gondolj bele, ha muslica megy bele, vagy valami porszem...

2022. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A férjemnek tavaly nyáron ment fémszilánk a szemébe. Semmit sem láttam rajta, mert nem tudta kinyitni a szemét. Este lefeküdt aludni, másnap délelőtt bevittem a szemészetre. Kifúrták neki a fémszilánkot, kapott szemcseppet és szemkrémet az ambuláns ellátás után. Vezetni még 2 napig nem tudott, de a "műtét" után már látott rendesen.
2022. jún. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!