Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontaktlencsét hordók...

A kontaktlencsét hordók gyakran hordanak szemszínváltoztató lencsét?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy elő szokott-e fordulni az, hogy látok valakit, és látom, milyen szép szemszíne van, közben pedig csak becsap mindenkit, mert olyan kontaktlencsét hord, ami a természetes szemszínének látszatát megváltoztatja. Ti szoktatok ilyet tenni, vagy hány olyat ismertek, aki igen?

2022. jún. 23. 17:55
A kérdező szavazást indított:
Bizony előfordul gyakran
Néha előfordul
Van erre lehetőség, de szinte senki nem használja, nagyon ritkán elvétve talán
Soha senkiről nem tudok, hogy ilyet tenne
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egy másik fajta lencse amit egy alkalomra való. Legalábbis 10 éve amikor én hordtam akkor így volt.
2022. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet kapni dioptriás színes lencsét is, ha erre gondolsz, de nem igazán van tapasztalataim szerint olyan, aki ezeket rendszeres hordásra veszi.

Másrészről viszont nem hiszem, hogy nagy a valószínűsége, hogy valaki mindennapokra megváltoztatja a szeme színét. Biztos van elvétve olyan, aki csinálja, de valószínűleg nem annyi, hogyha valakinek, aki veled szembe jön szép a szeme, az kamu legyen.

2022. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én örülök, ha ki bírom fizetni a "sima" dioptriás lencsét, hogy ne kelljen a kényelmetlen szemüveget hordanom (egyébként sem találtam még olyan keretet 22 év alatt, ami jól állna, de ha volna is olyan, akkor is kényelmetlen és macerás maradna...), nemhogy még méregdrágán vegyek dioptriás és egyben tórikus lencsét.
2023. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam hogy emellé még színes is legyen... 🤣 na mindegy, rengeteg dolognak meg kell felelni...
2023. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!