Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért rángatózik a szemhéjam?

Miért rángatózik a szemhéjam?

Figyelt kérdés

A napokban észrevettem hogy egyszer csak elkezdett rángatózni a szemhéjam, de csakis a jobb szememnél.

A bal oldalon semmi baj sincs.

Mondták hogy stressz miatt lehet, és pont érettségiztem is, de már egy ideje vége az egésznek és próbálok megnyugodni.

Azóta sem lett vége.

Most elkezdtem B6 + Magnéziumot szedni, hátha az megnyugtatja a szemhéjamat.


Azért írok ide, mert interneten ílyesztgetnek hogy emögött az ártalmatlan, de rendkívül idegesítő tünet mögött is állhat agydaganat meg egyéb finomság.

Most ez mennyire igaz?

Mire érdemes odafigyelnem?

Érdemes orvoshoz fordulnom?


Főleg szalembertől, vagy hozzáértőtől kérnék segítő jellegű válaszokat.

Köszi!



2022. jún. 25. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Alvatlansag
2022. jún. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
48%

Nekem akkor kezdett el rángatni a szemhéjam, mikor magnéziumot kezdtem szedni.

Utánaolvastam, állítólag a magnéziumhiánynak és a túladagolásának ugyanaz a tünete, abbahagytam a magnézium szedését és voálá, elmúlt a szemrángatás.

Aztán később megint próbáltam magnéziumot szedni, de pár nap után újra rángatni kezdett a szemhéjam, szóval ez 1000%, hogy a túladagolás biztosan okozhatja.

Szerintem pár napig szüneteltesd a szedését, próbáld ki.

2022. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Érdemes kipróbálni :)
2022. jún. 27. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!