Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ugyanolyan életem lenne a...

Ugyanolyan életem lenne a szemrák után vagy jelentősen megváltozna minden?

Figyelt kérdés
Először is elnézést szeretnék kérni az esetleges hibákért vagy ha olyat kérdezek ami mások szerint alapvető lenne tudni. Még fiatal vagyok így sok mindent nem tudok. Először is... 2 napja fedeztem fel egy fekete pöttyöt a szememben. Le akartam fotózni a szemem vakuval és így láttam meg. Szabad szemmel nem igazán látható mivel elég sötét barna szemem van, szinte fekete ezért nem tudom mióta lehet ott. Megmutattam anyukámnak a képet. Akkor még nem tudtam, hogy a fekete pötty rosszat jelenthet, azaz szemrákot...nagyon megijedtem ezért utanaolvastam az interneten...de lehet nem kellett volna... mégjobban bepánikoltam tőle...ugyanis azt írták, hogy nem minden esetben jelent daganatot, de ha igen akkor több megoldás is van...sugárkezelés,kemoterápiával vagy ha nagyon súlyos és átterjedhet a másik szememre akkor ki kell szedni a beteg szememet...lehet gyógyszeres kezelés is. Mivel nem tudom, hogy ez tényleg az-e ezért nagyon félek...tudom, hogy nem vagytok orvosok meg így messziről nem tudok semmit csinálni, de tényleg nagyon félek hogy mi lesz. El fogunk menni orvoshoz. De ha tényleg egy daganat van a szememben akkor mi történik? Ha esetleg van itt olyan aki át esett már hasonlón az tudna mesélni?...:((

#rák #orvos #doktor #Szemmegbetegedés
2022. jún. 27. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Általában eltávolítják a szemgolyót.
2022. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon sokat olvastam már a vakokról, ugyanolyan életet élnek egyébként mint mi.
2022. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Jajj, ne vizionálj már egyből rákot....
2022. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:((
2022. jún. 27. 22:06
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
2022. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól vagy?
2023. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!