Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik kontaktlencsés üzlet a...

Melyik kontaktlencsés üzlet a legjobb ár és minőség szempontjából?

Figyelt kérdés

Ofotért?

Opti Markt?

Vision Express?

Illetve tudtok még ajánlani néhány üzletet amit felkereshetek?


2010. szept. 20. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Mind elég drága. Inkább rendelj neten, jobban jársz és még házhoz is viszik.

[link]

[link]

2010. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)!
2010. szept. 27. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Szeretnék bele nézni a szemedbe,forró ajkaidba bele harapni,megszagolni a szép hajadat,meg fogni a kezdet,össze törni a szívedet.

Folyton csak rád gondolok kétt csodász szemedre,olyan vagy számomra mint télen a nyár nyárnon a tél,..

Sose felejtem el az első és utolsó szemedet azt a nézést mikor rám néztél és üvöltötél...hangosan a nevemetm.

Emlékszel sose felejz el jajj,annyira szeretem az eper ízű ajkaidat,szép kerek fenekedet,csodás felső testedet,baba arcodat.a

Azt mikor össze vissza kentél és mikor letörölted,és ahogy rámnéztél hát...😏

Te vagy mindenem csodálatos vagy az első éljelen mikor velem voltál sose tudtam elfelejteni azt az északát.

Mégig mindig az a kedvenced...tudod.mirre gondolok...

A bőröd mint a kis babáké ,annyira szelymes es lány ,ilatot akár a tenger,és annyira messze vagy tőlem mint az óceán ..

Mikor láttlak már végre téged mond már meg nekem kérlek...

Soshajta

2020. júl. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!