Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Legjobb ár/érték (mennyiség,...

Legjobb ár/érték (mennyiség, minőség) arányú Fehérje, Multivitamin, és Tesztoszteron-fokozó (! ). Tippek? F/21 kezdő

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21évesen kezdőként k*rva nagy szükség van tesztoszteron fokozóra
2010. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg power protein/100%whey por meg multi pro vagy monster
2010. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Legjobb ár/érték függ honnan tudsz rendelni stb..

Magyarországon 100% whey pro nem rossz. Külföldről még jobban kijössz ha rendelsz ;)

Vitaminban meg daily one/multi pro/monster kezdőnek nem kell :)

2010. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, Tesztoszteron-fokozóra igenis nagy szükségem van, mivel sajnos elég alacsony a tesztoszteron szintem. Akinek normál szinten van, el sem tudja képzelni ez így milyen...
2010. nov. 17. 20:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor el kell slattyogni az orvoshoz és majd felír neked bogyókat.A természetes hormonfokozók NEM gyógyszerek és NEM jók betegségek gyógyítására.Olyan kis mértékű változást okoznak a hormontermelésbe hogy ha tudnád beszarnál


Látod ilyen betegségek kezelésére lettek a szteroidok kitalálva.Majd az urológus felírja neked vényre az andriolt.

2010. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Orvoshoz szerintem nem lenne elég 1-2x elmennem hanem járkálhatnék évente nem tudom hányszor a jó messzi levő kórházba.


"Olyan kis mértékű változást okoznak a hormontermelésbe hogy ha tudnád beszarnál" - akkor miért dicsérik ezeket a a vény nélkül kapható Testopump, tiburon stb. tesztoszteron-fokozókat egyes fórumokon? - Vagy csak beképzelik maguknak a pozitív hatást? :O

2010. nov. 17. 21:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért dícsérik mert idióták.Tele vannak b*szva koffeinnel beszedik és "húúú már érzem hogy bedurranok" effektus.


Ezek úgy működnek hogy be van lőve 1 mennyiségre a tesztótermelésed(genetika) és ha ennél kevesebbet termel a szervezeted akkor ezt optimalizálja.Ennél feljebb nem tudja nyomni.

Neked 21évesen biztosan maxon pörög.Ha nem akkor azt már észrevetted volna abból hogy elmarad a pubertás és akkor hormonkezelés kell.

Ezek 30-40éveseknek jók akiknek lecsökken a termelésük.Ezekkel ugyan olyan lesz mint amilyennek lennie kéne.Nem fejlődnek tőle gyorsabban hanem úgy ahogy normális esetben kellene.

Kb ez a lényeg

2010. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezek a "dicséretek" kb olyanok mint amikor olyanokat írnak hogy "beszedtem egy doboz jumbot és 8 kilót híztam" meg "beszedtem 1 adag whey prot és érzem hogy betöltődtem"

"1 hete szedem a multi prot és nem lettem azóta agyrákos és az AIDS-ből is kigyógyultam" stb...

2010. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

fehérje: power protein, 100% whey protein

vitamin: daily vita-min

tesztoszteronfokozós dologhoz annyit szólnék hozzá, jobban járnál ha az alacsonysága miatt elballagnál az orvoshoz az majd fel fog írni valami jó cumót :) ami tényleg frankó és olcsóbban kijössz belőle. örülj neki

2010. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Öreg, menjél az orvoshoz, és irass fel magadnak jó sok andriolt, ha esetleg nem kell, van rá egy vevőd!;)
2013. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!